Gluténmentes instant tészta fokhagymaleves - Natúr 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Pirított pirospaprika mártogatós FORRÓ - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 489 Ft
Kedvezmény
1 808 Ft
–6 %
AN NHIEN Vegán csirkegolyók 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 686 Ft
Kedvezmény
452 Ft
–10 %
VIFON Inst. "PHO" tészta marha ízzel 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
405 Ft
Termék részletes leírása
Egyszerű és ízletes leves könnyű és gyors elkészítéshez, utazáshoz vagy munkához. Használat: öntsünk 250 ml forrásban lévő vizet a tésztára és a fűszeres zacskó tartalmára, és hagyjuk állni 3 percig.Tápérték
| Energiaérték | 1055kJ/252kcal |
| Zsírok | 0,10 g |
| szénhidrátok | 55,50 g |
| ebből cukrok | 2,33 g |
| Rost | |
| Fehérje | 4,63 g |
| Só | 9,37 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Instant levesek |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617902103 |
| A tétel elfogyott… | |
Kedvezmény
723 Ft
–8 %
VIFON HOANG GIA Inst. tészta - darált hús 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
661 Ft
Szerves
Japán Miso Ramen Leves Gyömbérrel BIO - VEGÁN - Clearspring 210g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 425 Ft
HIKARI MISO ENJUKU KOJI instant miso leves, zöldhagyma 153,6 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 586 Ft
Miso instantní polévka vydatně červená s tofu BIO 4x8g - VEGAN - Clearspring 32g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 243 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
