Gluténmentes kenyérkeverék - Raklap 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Instant royal quinoa burger mix gluténmentes - VEGÁN - Andok-völgy 375g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 111 Ft
Borsókeverék csomagoláshoz. Szavak nélkül fűszeres. 1 kg CERIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 135 Ft
Borsókeverék csomagoláshoz. Vanília cukor nélkül. 250 g CERIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
680 Ft
Termék részletes leírása
Glutén intoleranciában szenvedőknek megfelelő élelmiszer.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 1640kJ/387kcal |
| Zsírok | 1,50g |
| 89,00 g | |
| ebből cukrok | 3,30 g |
| Rost | |
| Fehérje | 2,20 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kenyérkeverékek |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 8595035940114 |
Gluténmentes sötét kenyér mix - Natúr 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 222 Ft
Gluténmentes kenyérkeverék hajdinarosttal - Névleges 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 149 Ft
Gluténmentes kenyérkeverék lenrosttal - Névleges 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 149 Ft
LOW CARB Kenyérkeverék - Topnatur 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
757 Ft
Gluténmentes kenyérkeverék chia maggal - Névleges 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 204 Ft
Gluténmentes rusztikus kenyérkeverék - névleges 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 204 Ft
Promix UNI komfort mix pékséghez liszt nélkül. 400g NOVALIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
982 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
