Gluténmentes marcipán süti - Natúr 110g
Kapcsolódó termékek
Tejcsokoládé pekándióval, pisztáciával, eperrel, orgonával és kókuszos - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 201 Ft
Tönkölykeksz - Kávé 120g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
465 Ft
Müzli FEHÉRJE ÉS MAGNÉZIUM 17% - csokoládé és sós karamell - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 061 Ft
WANT WANT Narancssárga joghurtos puha cukorka Macskaköröm 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
533 Ft
Étcsokoládé pekándióval, pisztáciával, eperrel, orgonával és kókuszos - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 201 Ft
Étcsokoládé szederrel, cseresznyével és orgonával - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 201 Ft
Termék részletes leírása
Újdonság kínálatunkban, prémium marcipánnal díszített gluténmentes sütemények hat színben.Tápérték
| Energiaérték | 1501kJ/359kcal |
Zsírok>| 8,00 g/ttd 1,50 g | |
| szénhidrát | 69,20 g |
| ebből cukrok | 45,50 g |
| Rost | |
| Fehérje | 3,40 g |
| Só | <0,01g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Egészséges nassolás |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617914205 |
Ropogós kenyér chiával és fokhagymával 200 g ALRICHOVO PEKARŘSTVÍ
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 054 Ft
Szerves
Lifebar fehérjeszelet kakaóval 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
568 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
