Gluténmentes olasz tészta Ravioli prosciuttóval - La Pasta di Francesca 250g
Kapcsolódó termékek
Szerves
Royal quinoa tészta fehér bio gluténmentes - VEGÁN - Andok-völgy 227g
Dočasně nedostupné
11,10 zł
Olasz töltött tészta Tortelli Ricotta e Spinaci gluténmentes - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,18 zł
Újdonság
Szerves
Just Taste Black Bean Spaghetti 250g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,87 zł
Termék részletes leírása
Kézműves gluténmentes olasz tészta különféle formákban, ízekben gazdag, hagyományos olasz receptek szerint. Természetesen laktózmentes. Tárolás 25°C-ig.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 971 kJ/231 kcal |
| Zsírok | 8,50g |
| ebből telített zsírsavak | 26,70g |
| ebből cukrok | 0,90g |
| Rost | |
| Fehérjék | > |
| Kategória: | Tészta |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 6457605470082 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
Búzadara fusilli tészta spenóttal 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
11,84 zł
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
