Gluténmentes palacsinta mix - Paleta 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Borsókeverék csomagoláshoz. Vanília cukor nélkül. 250 g CERIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
680 Ft
Termék részletes leírása
Glutén intoleranciában szenvedők számára megfelelő étel. Csak adjunk hozzá vizet, keverjük össze és pirítsuk meg.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 1622kJ/386kcal |
| Zsírok | 8,00g |
| ebből telített zsírsavak6ttd.3> | 74,30g |
| ebből cukrok | 8,20 g |
| Rost | |
| Fehérje | 2,60 g |
| Só | 0,40 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sütési és főzési keverékek |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595035910612 |
539 Ft
–5 %
Glutén- és tejmentes kókuszlisztes muffin - Natúr 130g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
510 Ft
Breads & Baguettes sütőkeverék gluténmentes 750g ADVENI
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 615 Ft
Leveskeverék Hajdina lencsével 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
543 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
