Gluténmentes rizsbulgur - Natúr 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Szerves
Kukorica popcorn készítéséhez 200 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
456 Ft
Szerves
Gluténmentes zabpehely kicsi 500 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
839 Ft
Termék részletes leírása
Bulgur bárhol használható, ahol rizst használnak. Mellékletként. Készíthetsz belőle különféle kenhetőeket, fasírtokat, burgonyás palacsintákat, sütheted... A fehér rizshez képest több vitamint, ásványi anyagot és alacsonyabb glikémiás indexet tartalmaz.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 1528kJ/365kcal> |
| ebből telített zsírsavak | 0,20g |
| szénhidrát | 80,00g |
| ebből cukrok | <0,10g |
| Rost | |
| Fehérje | 7,10g |
| Só | 0g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Más |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617912317 |
| A tétel elfogyott… | |
Kukorica-csicseriborsó zsemlemorzsa - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
376 Ft
Tönkölybúzadara - Natúr 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
456 Ft
Tönkölydara - Natúr 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
411 Ft
1 130 Ft
–4 %
Közönséges könnymirigy 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 080 Ft
Instant kukorica polenta - Natúr 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
600 Ft
Szerves
Teljes kiőrlésű tönkölybúzadara. durva 400g BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
788 Ft
Tipp
389 Ft
–15 %
Zabkorpa - Természetes 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
327 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
