Marcipánová tyčinka s čokoládou a koňakem - Anthon Berg 40g
Související produkty
Tyčinka s želé pomeranč v hořké čokoládě - Juicy bar Chocolate - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Tyčinka s želé marakuja - Juicy bar Yoghurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,10 Kč
Müsli tyčinka BRUSINKA s jogurtovou polevou a živými kulturami - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 Kč
Detailní popis produktu
Tyčinka tradičního dánského výrobce čokoládových výrobků spojuje vysoce kvalitní čokoládu a světoznámou značku alkoholu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1968 kJ/471 kcal |
| Tuky | 24g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7g |
| Sacharidy | 50g |
| z toho cukry | 38g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,30g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoládové tyčinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 57540573 |
BIO
Tyčinka Lifebar kakaové boby s vanilkou RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,70 Kč
Rapunzel Marcipánová tyčinka v mléčné čokoládě 50g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,10 Kč
Obří ovesná tyčinka BELGICKÁ ČOKOLÁDA A KARAMEL - Ma baker 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39 Kč
BIO
Tyčinka Lifebar pomeranč v čokoládě RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,70 Kč
Frutabela ovocná tyčinka - vegan - se sójou, malinami v čokoládové polevě bez cukru - Fructal
Dočasně nedostupné
26,60 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
