Cukier kokosowy - Naturalny 350g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Przyprawa do warzyw letnich 35g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,11 zł
Opis szczegółowy produktu
Cukier kokosowy to naturalny cukier pozyskiwany z kwiatów palmy kokosowej. Ma łagodny, lekko karmelowy smak i jasnobrązową do bursztynowej barwę. Można go stosować tak samo jak klasyczny, rafinowany cukier, np. jako słodzik do herbaty lub kawy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1731kJ/414kcal |
| Tłuszcze | 3,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 92,00g |
| w tym cukry | 64,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 1,00 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Cukry |
|---|---|
| Waga: | 0.35 kg |
| EAN: | 8595617901328 |
Organiczny
Cukier kokosowy ekologiczny 350g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,20 zł
Cukier trzcinowy Demerara - Naturalny 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,85 zł
Cukier trzcinowy Demerara 500 g BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,60 zł
Cukier naturalny - Naturalny 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 3,8 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,66 zł
Cukier trzcinowy jasny drobny - Naturalny 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,81 zł
Organiczny
Cukier trzcinowy Demerara 500 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,51 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
