Cukier waniliowy z fruktozą - Naturalny 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Produkt przeznaczony jest jako składnik ciasta. Używa się go do przyprawiania i posypywania pieczonych i surowych deserów oraz innych słodkich potraw. Można go używać do aromatyzowania kremów, lodów, napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Nadaje się również do ciast odlewanych, linz i drożdżowych.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1665kJ/598kcal |
| Tłuszcze | 0,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,04g |
| Węglowodany | 97,70g |
| w tym cukry | 97,04 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,10 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Cukry |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595617900109 |
Rabat
10,46 zł
–8 %
Cukier granulowany SOUTH WORD w kawałkach 454g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,56 zł
Cukier cynamonowy z fruktozą - Naturalny 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,32 zł
Cukier trzcinowy Demerara - Naturalny 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,85 zł
Organiczny
Cukier trzcinowy Muscovado 400 g BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,04 zł
Organiczny
Suszony sok z trzciny cukrowej Panela 300 g BIO BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,13 zł
Cukier waniliowy z fruktozą - Naturalny 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,19 zł
9,22 zł
–9 %
Cukier owocowy - fruktoza - Naturalny 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,34 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
