Cukierki owocowe Misie bez żelatyny BIO, wegańskie - Ökovital 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Lizak żurawinowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,59 zł
Lizak Lawendowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,61 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku truskawkowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe mix 6x10 g BIO DRZEWO CUKIERKOWE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku czarnej porzeczki 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku cytrynowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Wskazówka
1,75 zł
–8 %
Lizak z rokitnika - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,61 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku wiśniowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku pomarańczowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Lizak imbirowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,59 zł
Wskazówka
1,75 zł
–15 %
Lizak klonowy kulka - Naturalny 8g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,48 zł
Opis szczegółowy produktu
Organiczne cukierki owocowe bez żelatyny, wegańskie, bezglutenowe i bez laktozy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1372kJ/323kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 78,00g |
| w tym cukry | 58,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | <0,20 g |
| Sól | 0,75 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Cukierki |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038857115017 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Helix Organic Licorice Candies - Wegańskie - Ökovital 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
8,20 zł
Cukierki proteinowe w gorzkiej czekoladzie ze słodzikiem - bezglutenowe - Nupreme 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
10,27 zł
Pralinky Fiore z mléčné čokolády - Chocolady 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,43 zł
Oryginalna fińska lukrecja SOFT delikatnie słodka - 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,43 zł
Wskazówka
Dietorelle Pomarańcza i Cytryna + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,17 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
