Curry z tempehem ORGANICZNE - WEGAŃSKIE - Żywność ESG 200g
Produkty powiązane
Plasterki o smaku GOUDA - 5 plastrów - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,13 zł
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,13 zł
Majonez wegański - Agricol 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
70,74 zł
Opis szczegółowy produktu
Zrównoważony, organiczny, bezglutenowy curry tempeh. Odpowiednie dla wegan. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej (do 25°C). Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6°C i spożyć w ciągu 3 dni. Ciemniejszy kolor ziaren jest oznaką dojrzewania, a nie wadą. Produkt nie zawiera glutenu, sztucznych barwników, konserwantów i aromatów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1225 kJ/294 kcal |
| Tłuszcze | 20,40 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 11,10 g |
| w tym cukry | 0,20 g |
| Błonnik | |
| Białko | 17 g |
| Sól | 0,80 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594224550042 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,13 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
