Wędzona śmietankowa pasta - Lunter 100g
Produkty powiązane
Ogórki konserwowe z czerwoną kapustą i burakami 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,54 zł
Kotlet schabowy naturalny. chłodzący wegański 145g GOODY FOODY
Dočasně nedostupné
9,70 zł
Nowość
Organiczny
Kostka owsiana 250 g BIO KROWA WEGAŃSKA
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
Dostupné
15,47 zł
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
306,91 zł
Organiczny
Organiczny marynowany tempeh z soczewicy - TempeHu 200g
Dočasně nedostupné
18,27 zł
Opis szczegółowy produktu
Bezglutenowe. Źródło kwasów omega-3. Bez konserwantów. Pasta warzywna z wędzonym tofu, pasteryzowana.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1431 kJ/347 kcal |
| Tłuszcze | 35g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,50g |
| Węglowodany | 1,20g |
| w tym cukry | 0,50 g |
| Błonnik | 2 g |
| Białko | 5 g |
| Sól | 0,91 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.125 kg |
| EAN: | 8586024422070 |
Białe kimchi nie jest ostre - sfermentuj je! 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,87 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
