Cydr jabłkowo-borówkowy - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,99 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,80 zł
Opis szczegółowy produktu
borówki są naturalnym źródłem przeciwutleniaczy - wspomnienie lata przez cały rokWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809003471 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Nowość
Organiczny
Sok z marchwi 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,91 zł
Organiczny
Ocet jabłkowy 5% 0,5l BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,70 zł
Organiczny
Sok z rokitnika ekologicznego 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,77 zł
Sok jabłkowy 100% - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,66 zł
Nowość
Organiczny
7,20 zł
–6 %
Sok z kiszonej kapusty 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,76 zł
Stara Dama - sok z aronii 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,25 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
