Old Lady - sok grejpfrutowy 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,13 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 168kJ/39kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02g |
| Węglowodany | 8,00g |
| w tym cukry | 8,00g |
| Paliwo | |
| Białka | 0,60g |
| Sól | 0,005g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4024101002790 |
Nowość
Organiczny
Sok pomarańczowy butelka 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
22,03 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
