Cydr jabłkowo-cynamonowy - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Rurki jabłkowe z polewą jogurtową OPAKOWANIE 500szt - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 565,62 zł
Organiczny
Kasza gryczana łuskana 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
105,19 zł
Opis szczegółowy produktu
Czysty sok owocowy bez dodatku cukru i konserwantów, wzbogacony ekstraktem z tzw. „świątecznej przyprawy”, tworzy napój idealny na chłodne, zimowe wieczory. Doskonale sprawdza się również jako gorący cydr, idealnie komponujący się z suszonymi owocami, plasterkiem pomarańczy lub czymś ostrzejszym. Często bierzemy jabłka za pewnik, ponieważ rosną w każdym ogrodzie i są dostępne w sklepach przez cały rok. Są jednak bogatym źródłem witamin, minerałów i pierwiastków śladowych, które są niezbędnym elementem zdrowej diety. Ponadto są one częścią naszej diety od wieków, dlatego nasze ciała bardzo dobrze radzą sobie z przetwarzaniem zawartych w nich składników odżywczych.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | <0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | <0,10 g |
| Białko | <0,81 g |
| Sól | <0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 3.5 kg |
| EAN: | 8592809000814 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Ryż długoziarnisty naturalny 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
81,01 zł
Kawa rozpuszczalna z cykorii bezglutenowa INDIE - 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
397,71 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
