Cydr jabłkowo-leśny 250 ml OVOČÝÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Torebka jabłkowo-śliwkowa 200 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,85 zł
Organiczny
Fruchtbar Malina Borówka Winogrono Banan Jabłko Owies Puree 100g Ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Napój gazowany dla dzieci 99% jabłko, truskawka - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26 zł
Cydr jabłkowo-borówkowy 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, jagoda - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,99 zł
Organiczny
Dodatek z owsianką, gruszką i jagodami - saszetka 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,63 zł
Saszetka jabłkowo-marchwiowa 120 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
5,95 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok owocowy 100% powstaje wyłącznie z wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszego kraju.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ43kcal |
| Tłuszcze | 0,1g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592809002108 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, śliwka, ciasteczka - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,63 zł
Organiczny
Puree gruszkowe Holle 125g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Nowość
Organiczny
Przecier jabłkowy 360 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,43 zł
Organiczny
Dodatek z płatków owsianych brzoskwinia, banan - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,99 zł
Nowość
Organiczny
Fruchtbar Przecier truskawkowo-jabłkowy 100g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Torba jabłkowo-malinowa 120 g OVOČÝKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Torebka jabłkowo-morelowa 120 g DRZEWO OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Holle Danie dodatkowe marchewka, ziemniaki i wołowina 190g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,39 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
