Cydr jabłkowo-wiśniowy 200 ml OVOČÍKÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Przecier jabłkowy 360 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,43 zł
Saszetka jabłkowa 100% 120 g OWOCE W PUDEŁKU + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Cydr jabłkowo-marchewkowy 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Holle Dynia, cukinia i ziemniaki danie dodatkowe 190g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,46 zł
Wskazówka
Organiczny
Chipsy bezglutenowe dla dzieci z ekologiczną marchewką - Biokids 55g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,56 zł
Torebka mieszanki jabłkowo-ogrodowej 200 g OVOČÝÁK
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,16 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok owocowy 100% powstaje wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszego kraju. Ta porcja nie tylko odpowiada zjedzeniu 100 g świeżych owoców, ale będzie również świetnym uzupełnieniem Twojego jadłospisu. Stosujemy tłoczenie na zimno, aby zachować jak najwięcej z natury! Do tego opakowania wcisnęliśmy 320g owoców. Poddane obróbce pasteryzacyjnej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nie słodzimy, nie konserwujemy i nie dodajemy sztucznych składników do 100% soków owocowych. Zawiera wyłącznie cukry występujące naturalnie. Przechowywać w temperaturze 0-25°C, spożyć natychmiast po otwarciu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809000456 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Przecier jabłkowy Holle 125g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Torba jabłkowo-malinowa 120 g OVOČÝKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
BIOTR4260133232587
Nowość
Organiczny
Fruchtbar Przecier truskawkowo-jabłkowy 100g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Organiczny
Dodatek z płatków owsianych mango, marakuja - saszetka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Torebka jabłko-gruszka-rokitnik 200 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,85 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
