Cydr jabłkowo-marchewkowy 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Cydr jabłkowo-rokitnikowy 250 ml OVOČÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Cydr jabłkowo-wiśniowy 200 ml OVOČÍKÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Dodatek gruszka, banan, agrest - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok owocowo-warzywny 100% powstaje wyłącznie z wyselekcjonowanych owoców naszego kraju.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809000104 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Dodatek gruszka, śliwka - saszetka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Organiczny
Holle Risotto warzywne danie dodatkowe 220g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,65 zł
Cydr jabłkowo-leśny 250 ml OVOČÝÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Organiczny
Dodatek z owsianką, gruszką i jagodami - saszetka 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,63 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
