Cydr jabłkowo-marchiowy - Sok owocowy 5L
Produkty powiązane
Organiczny
Napój jabłkowy gotowany bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,34 zł
4,56 zł
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Opis szczegółowy produktu
Najwięcej beta-karotenu w porównaniu z innymi - marchewki są naturalnym magazynem beta-karotenu - niekoniecznie muszą to być tylko owoceWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000074 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Nowość
Organiczny
7,20 zł
–5 %
Sok z kiszonej kapusty 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,77 zł
Stara Dama - sok z buraków 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,58 zł
Sok Goji z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,97 zł
Sok jabłkowy 100% - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,67 zł
Organiczny
Sok z rokitnika ekologicznego 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,79 zł
Nowość
Organiczny
Sok z owoców i warzyw żółtych 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
13,82 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
