Cydr jabłkowy 100% - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,97 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,99 zł
4,56 zł
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,80 zł
Opis szczegółowy produktu
Cydr jabłkowy tłoczony na zimno - Delikatnie pasteryzowany - zachowuje dużo witamin i minerałów - z czesko-słowackich jabłek - używamy kilku różnych odmian, aby uzyskać przyjemny i zrównoważony smak Cydr jabłkowy to król wśród cydrów, podstawowy napój, który lubi niemal każdy. A to dzięki uniwersalnym jabłkom, które jedliśmy od dzieciństwa, niezależnie czy z własnego ogródka, czy kupiliśmy, a nasze ciała się do nich przyzwyczaiły. Są dla nas tak powszechne, że nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak niesamowite są. Nie tylko świetnie smakują, ale mają również wiele wartości odżywczych. Jabłka zawierają wodę, witaminy, minerały, pierwiastki śladowe i substancje bioaktywne, które są niezbędnym elementem zdrowej diety. Powodem jest wysoka zawartość wtórnych substancji roślinnych, takich jak kwasy fenolowe i flawonoidy. Zawierają pektynę, która wiąże tłuszcze i cholesterol w żołądku. Jabłka zawierają od 3 do 16% cukrów na 100 g świeżej masy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000012 |
Sok pomarańczowy 100% - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,84 zł
Nowość
Organiczny
Sok z czerwonych winogron butelka 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,54 zł
Sok żurawinowy z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,52 zł
Sok z owoców WIŚNI 100% - Gruziński Nektar 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,70 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
