Cydr jabłkowo-truskawkowy - Sok owocowy 5L
Produkty powiązane
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,13 zł
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,25 zł
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,69 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Opis szczegółowy produktu
moszcz tłoczony na zimno z dużą zawartością truskawek - pachnący i słodki jak świeże truskawkiWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000371 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Wskazówka
Organiczny
Organiczny sok cytrynowy 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,67 zł
Sok owocowy 100% GRANAT - Nektar Gruziński 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,94 zł
Nowość
Organiczny
Sok z owoców i warzyw żółtych 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
13,82 zł
Nowość
Organiczny
Sok jabłkowy z koncentratu 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,84 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
