Jabłko - gruszka cydr - Sok owocowy 750ml
Produkty powiązane
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,23 zł
4,55 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,95 zł
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,22 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok w 100% tłoczony na zimno, poddany pasteryzacji, która pozwala zachować najlepsze właściwości przetworzonych owoców. Bez dodatku cukru Bez konserwantów Bez sztucznych składników Bez enzymacjiWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182 kJ/ 43 kcal |
| Tłuszcze | 0,10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03 g |
| Węglowodany | 9,90 g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 0.75 kg |
| EAN: | 8592809004294 |
Old Lady - sok z winogron niebieskich 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,02 zł
Organiczny
Sok z białych winogron ekologiczny 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,85 zł
Stara Dama - sok z aronii 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,20 zł
Old Lady - sok grejpfrutowy 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,53 zł
Sok z borówki z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,47 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
