Cydr jabłkowo-żurawinowy - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Rurki jabłkowe z polewą jogurtową OPAKOWANIE 500szt - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 565,62 zł
Organiczny
Granola - Chrupiące musli z czekoladą 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
322,83 zł
Opis szczegółowy produktu
Do cydru jabłkowego dodaliśmy sok żurawinowy i doprawiliśmy odrobiną cynamonu, anyżu gwiaździstego i goździków. I efekt końcowy - pachnie jak poncz, smakuje jak poncz, a według Ovocňáka to poncz bezalkoholowy! Choć nie mamy go w ofercie, to z odrobiną rumu stanie się on ulubionym cydrem wielu dorosłych. Wystarczy delikatnie podgrzać, np. na parze lub na kuchence, a otrzymasz gorący napój, który Cię rozgrzeje i stworzy relaksującą atmosferę. Ponadto żurawina jest czeskim superowocem. Niewiele owoców z naszego regionu zawiera więcej przeciwutleniaczy i składników odżywczych. Ogólnie rzecz biorąc, ich spożywanie korzystnie wpływa na układ moczowy, działa przeciwzapalnie i spowalnia starzenie się organizmu. A co najważniejsze, są bardzo dobre! Zwłaszcza te czeskie, których oczywiście używamy!Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | <0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | <0,10 g |
| Białko | <0,81 g |
| Sól | <0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 3.5 kg |
| EAN: | 8592809003990 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Kawa rozpuszczalna z cykorii bezglutenowa INDIE - 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
397,71 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
