Cydr owocowy jabłkowo-porzeczkowy 200 ml OVOČNÁK
Produkty powiązane
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok owocowy 100% powstaje wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszego kraju. Ta porcja nie tylko odpowiada zjedzeniu 100 g świeżych owoców, ale będzie również świetnym uzupełnieniem Twojego jadłospisu. Stosujemy tłoczenie na zimno, aby zachować jak najwięcej z natury! Do tego opakowania wcisnęliśmy 320g owoców. Poddane łagodnej pasteryzacji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nie słodzimy, nie konserwujemy i nie dodajemy sztucznych składników do 100% soków owocowych. Zawiera wyłącznie cukry występujące naturalnie. Przechowywać w temperaturze 0-25°C, spożyć natychmiast po otwarciu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,1g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,9g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,1 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809000555 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Wskazówka
Sok z buraków - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,73 zł
Sok z rokitnika z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,52 zł
Organiczny
Organiczny sok KINDER 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,73 zł
Organiczny
20,44 zł
–41 %
Sok z granatów ekologiczny 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,99 zł
Wskazówka
Organiczny
Organiczny sok cytrynowy 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,67 zł
Nowość
Organiczny
Sok warzywny z koncentratu 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
