Old Lady - sok ananasowy 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 215kJ/50kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02g |
| Węglowodany | 11,50g |
| w tym cukry | 11,50g |
| w tym cukry | 11,50 g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,40 g |
| Sól | 0,003 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4024101002134 |
Nowość
Organiczny
Sok z owoców i warzyw żółtych 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
13,82 zł
Stara Dama - sok z marchwi 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,55 zł
Nowość
Organiczny
Sok z buraków 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,09 zł
Stara Dama - sok z buraków 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,58 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
