Czekolada gorzka z nerkowcami, pistacjami, fiołkami i kokosem - Severka 135g
Produkty powiązane
Czekolada gorzka z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Czekolada mleczna z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Organiczny
Batonik owsiany Lifebar z orzechami laskowymi i czekoladą 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2265kJ/543kcal |
| Tłuszcze | 36,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19,80g |
| Węglowodany | 40,40g |
| w tym cukry | 34,30 g |
| Błonnik | |
| Białka | 8,80 g |
| Sól | 0,008 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Czekoladki i kakaowe przysmaki |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595630503134 |
Czekolada mleczna z migdałami, pistacjami i różami - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Czekoladki z posypką 4x50g - Kolekcja czekoladek - Czekoladki Kamila 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,06 zł
Batonik ciasteczkowy GLICO Pocky o smaku czekoladowym Gokuboso 75,4 g.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Organiczny
Świąteczny lizak czekoladowy wegański 15 g BIO ROSENGARTEN
Dočasně nedostupné
6,09 zł
Czekolada mleczna z Dubaju z nadzieniem pistacjowym i makaronem kadayif 93g
Dočasně nedostupné
26,04 zł
Czekolada gorzka z posypką 4x50g - Kolekcja czekoladowa - Czekoladki Kamila 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,06 zł
Čokoláda bílá s pekanovými ořechy, pistáciemi a borůvkami - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
