Czekolada gorzka z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Produkty powiązane
Musli PROTEIN & MAGNEZ 17% - czekolada i słony karmel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,78 zł
Pieczarki w polewie z mlecznej czekolady i ciasteczkami - Miltonas 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,73 zł
Rurki malinowe z polewą czekoladową - Trutna 220g
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,91 zł
Organiczny
Galaretki owocowe ORGANIC - YumEarth 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,33 zł
Púpava-Pandemiška - ciasteczka orkiszowe z nadzieniem z buraków, korzenia mniszka lekarskiego i jabłoni - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,95 zł
Czekolada mleczna z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Czekolada gorzka z pekanami, pistacjami i jagodami - Severka135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Chrupki kukurydziane z nadzieniem truskawkowym - Apero 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,61 zł
Ciasteczka nadziewane ciastkami ryżowymi, morelami, bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne - Naturalne 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,38 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2109kJ/526kcal |
| Tłuszcze | 33,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19,40g |
| Węglowodany | 45,30g |
| w tym cukry | 40,10g |
| Błonnik | |
| Białka | 7,00g |
| Sól | 0,10 |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595630503011 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Czekolada gorzka z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Dočasně nedostupné
26,53 zł
Chleb o smaku oliwek i rozmarynu, WEGAŃSKI - Snatt's 110g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,37 zł
Organiczny
Sernik Czekoladowo-Cytrynowy BIO - 40g Vivani
Dočasně nedostupné
6,69 zł
Organiczny
Bett'r Truskawkowe ciasteczka z nerkowca bez dodatku cukru 30 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,07 zł
Organiczny
Kanapki z ryżem pełnoziarnistym z brązowego ryżu, bezglutenowe, ORGANICZNE - WEGAŃSKIE - wielozbożowe - Clearspring 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,77 zł
Rurki morelowe z polewą jogurtową - Trutna 220g
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,91 zł
Organiczny
Galaretki owocowe misie cukierki BIO - YumEarth 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,33 zł
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchutí kávy a mořské soli 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,36 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
