Galaretki owocowe misie cukierki BIO - YumEarth 50g
Produkty powiązane
Chrupiący chleb z chia i czosnkiem 200 g ALRICHOVO PEKARŘSTVÍ
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,49 zł
CORNICHE Želé bonbóny bez cukru s borůvky a jablkem 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,34 zł
Púpava-Pandemiška - ciasteczka orkiszowe z nadzieniem z buraków, korzenia mniszka lekarskiego i jabłoni - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,89 zł
Ciasteczka z makiem bez mleka. 150g PLASTER MIODU - promocja!
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,21 zł
Opis szczegółowy produktu
Miśki owocowe YumEarth BIO o smaku granatu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1385kJ/326kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 80,00g |
| w tym cukry | 67,00 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,29 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 810165013735 |
Czekolada gorzka z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,07 zł
Płatki owsiane z cykorią bez cukru. czekolada 55g 4SLIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,05 zł
HOSAN Massarang Słodko-pikantna kukurydza 150g - NOWOŚĆ
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,82 zł
Angel Hair - Biała Czekolada z Watą Cukrową i Pistacjami - Untis Choco 80g
Dočasně nedostupné
23,70 zł
Organiczny
Bett'r Truskawkowe ciasteczka z nerkowca bez dodatku cukru 30 g ekologiczne
Dočasně nedostupné
5,05 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
