Czekolada mleczna z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Produkty powiązane
Batonik kokosowy w mlecznej polewie - Bongo - Celita 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,14 zł
Chleb o smaku oliwek i rozmarynu, WEGAŃSKI - Snatt's 110g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,37 zł
MINI pierożki z grzybami w polewie z mlecznej czekolady i ciasteczkami - Miltonas 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,44 zł
DUO ciasteczka kokosowo-kakaowe bez glutenu, jajek i mleka - Naturalne 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,87 zł
Czekolada gorzka z pekanami, pistacjami i jagodami - Severka135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Ciasteczka nadziewane ciastkami ryżowymi, wiśnią, bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne - Naturalne 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,38 zł
Czekolada mleczna z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Przekąska z pieczonej soczewicy - ser, zioła, bezglutenowa - Snatt's 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,37 zł
DUO ciasteczka kokosowo-truskawkowe bez glutenu, jajek i mleka - Naturalne 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,87 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2245kJ/537kcal |
| Tłuszcze | 31,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18,60g |
| Węglowodany | 55,10g |
| w tym cukry | 53,20g |
| Błonnik | |
| Białka | 7,20g |
| Sól | 0,10g |
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595630503004 |
Czekolada gorzka z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Dočasně nedostupné
26,53 zł
Musli PROTEIN & MAGNEZ 17% - biała czekolada i kokos - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,18 zł
Ciasteczka maślane bez glutenu, jajek, mleka - Naturalne 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,29 zł
Czekolada mleczna z jeżynami, wiśniami i bzem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Organiczny
Baton proteinowy Lifebar z orzechami i wanilią 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,76 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
