Delikatnie musujące wino bezalkoholowe - Rosé - Vintense 750ml
Produkty powiązane
Stara Dama - grzane wino 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
15,33 zł
Old Lady - wino truskawkowe 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,57 zł
Maltoferrochina - wino żelazne - Dr. Uczta 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,91 zł
Organiczny
Wino białe Chardonnay 1 l BIO BECCO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
31,39 zł
Wino śliwkowe CHOYA srebrno-białe 10% 500ml
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,84 zł
Opis szczegółowy produktu
2023 roku wino zostało nagrodzone Srebrną Odznaką Pragi w konkursie Prague Wine Trophy. Powstaje przy użyciu unikalnej technologii dealkoholizacji, która polega na wytwarzaniu go z klasycznego wina alkoholowego, a następnie usuwaniu z niego alkoholu pod koniec produkcji. Oznacza to, że smak i jakość zostają zachowane w porównaniu z innymi markami, które od początku produkują wino bezalkoholowe. Zalecana temperatura serwowania: 6 - 8 °C Gatunek wina: Tempranillo Kolor wina: RóżowyWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 99kJ/23kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 5,50g |
| w tym cukry | 5,50 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje alkoholowe |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 5415270100179 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
