Wino czerwone bezalkoholowe odmianowe - Cabernet Sauvignon - Vintense 750ml
Produkty powiązane
Maltoferrochina - wino żelazne - Dr. Uczta 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,91 zł
Wino białe bezalkoholowe odmianowe - Sauvignon - Vintense 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,72 zł
Wino śliwkowe BIAŁY KRÓLIK 750ml
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,98 zł
Opis szczegółowy produktu
Powstaje przy użyciu unikalnej technologii dealkoholizacji, która polega na wytwarzaniu go z klasycznego wina alkoholowego, a następnie usuwaniu z niego alkoholu pod koniec produkcji. Oznacza to, że smak i jakość zostają zachowane w porównaniu z innymi markami, które od początku produkują wino bezalkoholowe. Zalecana temperatura serwowania: 6 - 8 °C Gatunek wina: Cabernet Sauvignon Kolor wina: CzerwoneWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 77kJ/18kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 4,50g |
| w tym cukry | 4,00 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje alkoholowe |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 5415270100650 |
Rabat
19,55 zł
–6 %
KC Chińskie sake do gotowania 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,24 zł
Delikatnie musujące wino bezalkoholowe - Rosé - Vintense 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,69 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
