Deser - mix cukierków ze stewią - TRAPA 115g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Lizaki z cukrem winogronowym 100 szt. + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,29 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku truskawkowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku malinowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Lizak klonowy z liściem - Naturalny 10g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,80 zł
Lizak żurawinowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,59 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku cytrynowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe mix 6x10 g BIO DRZEWO CUKIERKOWE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku pomarańczowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Wskazówka
1,75 zł
–15 %
Lizak klonowy kulka - Naturalny 8g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,48 zł
Wskazówka
1,75 zł
–8 %
Lizak z rokitnika - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,61 zł
Lizak Lawendowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,61 zł
Opis szczegółowy produktu
Wspaniały smak 70% czekolady połączonej z najwyższej jakości nugatem i orzechami laskowymi.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2031kJ/491kcal |
| Tłuszcze | 36,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 24,00g |
| Węglowodany | 49,00g |
| w tym cukry | 8,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 5,40 g |
| Sól | 0,17 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Cukierki |
|---|---|
| Waga: | 0.15 kg |
| EAN: | 8410679031007 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Wskazówka
Dietorelle Pomarańcza i Cytryna + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,17 zł
Organiczny
Cukierki owocowe Veggie Mix bez żelatyny BIO, wegańskie - Ökovital 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,20 zł
Cukierki z sosny górskiej 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,25 zł
Organiczny
Galaretka organiczna SERCA wegańska ÖKOVITAL 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,04 zł
Organiczny
Galaretka ekologiczna BERRY mniej słodka wegańska ÖKOVITAL 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,63 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
