Frutabela 7 rodzajów owoców w polewie czekoladowej bez cukru - wegańskie - Fructal 35g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Batonik musli WIŚNIOWY z polewą jogurtową i żywymi kulturami bakterii - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,51 zł
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
6,77 zł
Batonik musli z jagodami, polewą jogurtową i żywymi kulturami bakterii - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,51 zł
Opis szczegółowy produktu
Batonik owocowy z 7 rodzajów owoców w polewie czekoladowej bez cukru.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1691kJ/405kcal |
| Tłuszcze | 19,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 13,60g |
| Węglowodany | 46,00g |
| w tym cukry | 26,10 g |
| Błonnik | 14,80 g |
| Białko | 4,40 g |
| Sól | 0,06 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tabliczki czekolady |
|---|---|
| Waga: | 0.08 kg |
| EAN: | 3838945501149 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Batonik z ryżu orkiszowego w gorzkiej czekoladzie 18g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,12 zł
Miód turecki Perla 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,20 zł
Marcipánová tyčinka s čokoládou a koňakem - Anthon Berg 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,17 zł
Organiczny
Batonik czekoladowy Vivani Nugat z kawałkami wafli 40 g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,60 zł
Organiczny
Batonik czekoladowy Lifebar RAW 40 g BIO LIFEFOOD (S)
Dočasně nedostupné
5,60 zł
Owsiany batonik gigant, CIASTO CZEKOLADOWE - Ma baker 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,49 zł
Organiczny
Lifebar ziarna kakaowca z wanilią 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
Organiczny
Batonik czekoladowy Lifebar 25 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,37 zł
3,06 zł
–11 %
Torba combo - Soco 65g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,70 zł
Organiczny
Batonik czekoladowy Lifebar RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Batonik ryżowy z komosą ryżową w mlecznej czekoladzie 18g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,12 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
