Gulasz bezmięsny Von Papá - Wegański - Produkt ekologiczny 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Konfitura owocowa ekologiczna wiśniowa 230 g BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,13 zł
BUENAS Nasiona Zielonej Palmy (Kaong) w szklance 340g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,37 zł
Organiczny
Ekologiczna konfitura owocowa truskawkowa 230 g BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,66 zł
Bezmięsny Tajski Von Papá - Wegański - Produkt przyjazny dla środowiska 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,76 zł
Opis szczegółowy produktu
Węgierski klasyk, który nigdy się nie nudzi... gulasz! Ale bezmięsny gulasz?! To jest coś nowego. Możesz również wypróbować ten przepis z samym chlebem. To prawdziwy cud! Przechowywać w ciemnym miejscu, w temperaturze 5-25°C. Przed użyciem podgrzać i zamieszać. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 448,4 kJ/107,6 kcal |
| Tłuszcze | 5,60 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,60 g |
| Węglowodany | 7,40 g |
| w tym cukry | 4,00 g |
| Błonnik | 3,30 g |
| Białko | 5,20 g |
| Sól | 0,80 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Konfitury, kompoty i dżemy |
|---|---|
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594065963001 |
Organiczny
Bioláda krem owocowy rokitnik i gruszka 230 g BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,66 zł
Organiczny
Konfitura malinowa, wyselekcjonowana 225 g, BIO ANNES FEINSTE
Dočasně nedostupné
13,49 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
