Gulasz Seitan Szeged - Sunfood 620ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Konfitura malinowa, wyselekcjonowana 225 g, BIO ANNES FEINSTE
Dočasně nedostupné
13,47 zł
Organiczny
Organiczny krem owocowy mango i porzeczka 230 g BIO KOLDOKOL
Dočasně nedostupné
18,10 zł
BUENAS Nasiona czerwonej palmy (Kaong) w szklance 340g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,35 zł
Organiczny
Kandyzowana skórka cytryny 100 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,48 zł
Sos seitanowy z polędwicy - Sunfood 600g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,27 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 297 kJ/71 kcal |
| Tłuszcze | 3,20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 2,60 g |
| w tym cukry | 1,20 g |
| Błonnik | |
| Białka | 7,90 g |
| Sól | 0,80 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Konfitury, kompoty i dżemy |
|---|---|
| Waga: | 0.67 kg |
| EAN: | 8594003420689 |
Zupa z flaków seitańskich - Sunfood 620ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,93 zł
Organiczny
Ekologiczna konfitura morelowa 230 g BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,10 zł
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - wegańska - HUHUCHILLI 190g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,21 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
