Zupa z flaków seitańskich - Sunfood 620ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Konfitura ekstra 98% z dzikiej róży ze stewią - Monastery Officina 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,11 zł
Bezmięsny Meksyk Von Papá - Wegański - Produkt ekologiczny 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,54 zł
BUENAS Nasiona Zielonej Palmy (Kaong) w szklance 340g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,37 zł
Proso amazake - SunFood 370g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,13 zł
Organiczny
Kandyzowana skórka cytryny 100 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,50 zł
Konfitura owocowa LIMONKA Z CYTRYNĄ - Monastery officina 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,95 zł
BUENAS Nasiona czerwonej palmy (Kaong) w szklance 340g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,37 zł
Salsa Napoletana Włochy Von Papá - Wegańska - Produkt ekologiczny 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,54 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 352kJ/84kcal |
| Tłuszcze | 4,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,40g |
| Węglowodany | 7,10g |
| w tym cukry | 1,30g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,70g |
| Sól | 0,90g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Konfitury, kompoty i dżemy |
|---|---|
| Waga: | 0.67 kg |
| EAN: | 8594003420696 |
Extradžem 98% jahoda se stévií - Klášterní officína 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,88 zł
Organiczny
Bioláda krem owocowy rokitnik i gruszka 230 g BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,66 zł
Rabat
14,95 zł
–8 %
AROY-D Kompot z mango krojonego 425g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,66 zł
Organiczny
Ekologiczna konfitura owocowa truskawkowa 230 g BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,66 zł
Wskazówka
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - wegańska - HUHUCHILLI 690g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 3,9 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,48 zł
Organiczny
Ekologiczna konfitura z owoców borówki 230 g BIO KOLDOKOL
Dočasně nedostupné
28,48 zł
Organiczny
Kandyzowana skórka pomarańczowa 100 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,50 zł
Bezmięsny Tajski Von Papá - Wegański - Produkt przyjazny dla środowiska 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,76 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
