Gyros z tempehem ORGANICZNY - WEGAŃSKI - Żywność ESG 200g
Produkty powiązane
Organiczny
Napój probiotyczny Bifidora koza 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,25 zł
Organiczny
Tempeh z grochu BIO NATURALNY - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13 zł
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,31 zł
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,51 zł
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,08 zł
Opis szczegółowy produktu
Ekologiczne gyrosy z tempehem, bezglutenowe. Odpowiednie dla wegan. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej (do 25°C). Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6°C i spożyć w ciągu 3 dni. Ciemniejszy kolor ziaren jest oznaką dojrzewania, a nie wadą. Produkt nie zawiera glutenu, sztucznych barwników, konserwantów i aromatów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1225 kJ/294 kcal |
| Tłuszcze | 20,40 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 11,10 g |
| w tym cukry | 0,20 g |
| Błonnik | |
| Białko | 17 g |
| Sól | 0,80 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594224550035 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,13 zł
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
306,21 zł
Kimchi z czerwoną kapustą - sałatka z fermentowanych warzyw - wegańska - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,86 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
