Helix Organic Licorice Candies - Wegańskie - Ökovital 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Lizak klonowy z liściem - Naturalny 10g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,80 zł
Lizak Lawendowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,61 zł
Lizak żurawinowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,59 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku cytrynowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Lizak imbirowy - Naturalny 7g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,59 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku czarnej porzeczki 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Lizaki z cukrem winogronowym 100 szt. + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,29 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe mix 6x10 g BIO DRZEWO CUKIERKOWE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Wskazówka
1,75 zł
–15 %
Lizak klonowy kulka - Naturalny 8g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,48 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku pomarańczowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku wiśniowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Lizaki bezglutenowe o smaku truskawkowym 7x10 g BIO CANDY TREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Opis szczegółowy produktu
Cukierki lukrecjowe organiczne, wegańskie, bez laktozy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1500kJ/353kcal |
| Tłuszcze | 1,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 80,00g |
| w tym cukry | 40,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 5,60 g |
| Sól | 0,70 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Cukierki |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038857112214 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Cukierki owocowe Worms bez żelatyny BIO, wegańskie - Ökovital 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,20 zł
GIN GINS ORIGINAL cukierki do żucia imbirowe - Ginger People 60g
Dočasně nedostupné
9,92 zł
Cukierki z sosny górskiej 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,25 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
