Herbatka owocowa babci - jeżyna z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Herbata z kurkumą i pomarańczą 17 torebek 34 g BIO YOGI TEA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,47 zł
Organiczny
Herbata owocowa. mieszkanie dwupokojowe Kominek magiczny 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,34 zł
Organiczny
PROMOCJA!!!Essentials of Balance herbata sypana 50 g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,34 zł
Herbatka owocowa babci - rokitnik z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Čaj zelený Lesní ovoce - sypaný - Zylanica 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,76 zł
Herbatka dla najmłodszych DRZEWO OWOCOWE - Herbex 20x1,5g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,53 zł
Čaj ovocný s bylinkami Zvoní na čaj 45 g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,79 zł
Herbatka z rokitnika i jeżówki - Herbex 20x3g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,98 zł
Opis szczegółowy produktu
Herbatka owocowa babci to doskonały koncentrat napoju z kawałkami owoców, bez konserwantów i barwników. Słodzony jest wyłącznie fruktozą, dlatego nadaje się dla małych dzieci i diabetyków.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 536kJ/128kcal |
| Tłuszcze | 0,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 30,00g |
| w tym cukry | 28,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,20 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Herbaty owocowe |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690147 |
Herbatka owocowa babci - czarna porzeczka z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Apotheke PREMIER Herbata gorąca imbir i kolendra 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,14 zł
Herbatka owocowa babci - czarny bez z cynamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Organiczny
Herbata owocowa. porcja Przyjemność mielenia 50,4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,64 zł
Organiczny
Herbata owocowa. mieszkanie dwupokojowe Sen owocowy 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,22 zł
6,82 zł
–2 %
NATUR Herbatka malinowa z trawą cytrynową 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,68 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
