Herbatka owocowa babci - rokitnik z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Herbatka owocowa babci - cytryna z imbirem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Organiczny
Herbata owocowa. mieszkanie dwupokojowe Sen owocowy 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,22 zł
Organiczny
Herbata owocowa. porcja dwupokojowa Pomarańczowa 32,4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,79 zł
Herbatka owocowa babci - cytryna 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Herbata prażona Malina z cynamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,06 zł
Čaj - směs ovocných čajů Fruit Infusion - Regalo - Liran 6x2g
Dočasně nedostupné
10,32 zł
Herbatka owocowa babci - jeżyna z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
6,82 zł
–2 %
NATUR Herbatka malinowa z trawą cytrynową 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,68 zł
Herbatka z rokitnika owocowa zimowa filiżanka 12 x 4 g DRZEWO OWOCOWE
Dočasně nedostupné
19,84 zł
Apotheke PREMIER Herbata leśna 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,14 zł
Herbatka owocowa babci - mięta jabłko 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Opis szczegółowy produktu
Herbata palona. Zawartość szklanki wymieszać z 0,2 dcl gorącej lub gazowanej wody.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 561kJ/134kcal |
| Tłuszcze | 1,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 29,00g |
| w tym cukry | 27,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,50 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Herbaty owocowe |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690161 |
Organiczny
Herbata owocowa. mieszkanie dwupokojowe Zimowa Noc 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,81 zł
Organiczny
Herbata owocowa. porcja piramidy. Dzbanek do lodu Pomarańczowo-podstawowy. 40g SONNENTOR ORGANICZNY
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,44 zł
Babciny herbatka owocowa - malina z cynamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Wskazówka
Herbata African Spirit 100 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,05 zł
Organiczny
Herbata owocowa. mieszkanie dwupokojowe Strudel jabłkowy 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,64 zł
Čaj zelený Lesní ovoce - sypaný - Zylanica 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,76 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
