Hummus SRIRACHA z preclami - WELLWELL 120g
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Wegański napój cytrynowy lassi 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,11 zł
Pasta Paté de Tofu ŻURAWINA o przedłużonej trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Organiczny
Soczewica tempeh BIO NATURALNA - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13 zł
Medaliony warzywne z zieleniną. chłodzący wegański 150g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,21 zł
Opis szczegółowy produktu
Pasta z ciecierzycy i tahini o smaku sriracha z pieczonymi preclami.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1269 kJ/305 kcal |
| Tłuszcze | 19,40 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,40 g |
| Węglowodany | 29,00 g |
| w tym cukry | 3,30 g |
| Błonnik | |
| Białko | 6,90 g |
| Sól | 0,70 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5901473002612 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Tofu z Kolozsváru z kiszoną kapustą - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,43 zł
Organiczny
Napój probiotyczny Bifidora koza 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,25 zł
Plasterki rosły. z indyczym smakiem Viodeli 100g VIOLIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,48 zł
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,13 zł
Białe kimchi nie jest ostre - sfermentuj je! 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,81 zł
Kimchi z czerwoną kapustą - sałatka z fermentowanych warzyw - wegańska - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,86 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
