Imbir suszony niesiarkowany bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Mix jablečné křížaly a sušené hrušky - Bioprodukt 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,14 zł
Suszone gruszki bez dodatku cukru - Naturalne 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,59 zł
Wskazówka
Owoce morwy białej + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 13,96 zł
Mix jablečné křížaly a sušené hrušky - Bioprodukt 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Opis szczegółowy produktu
Imbir ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Pomaga na żołądek i chorobę lokomocyjną. Leczy przeziębienia i grypę. Obniża poziom cholesterolu, pobudza krążenie krwi i wspomaga odchudzanie.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1467kJ/350kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 85,00g |
| w tym cukry | 62,00 g |
| Błonnik | |
| Białka | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania owoców leczniczych i jagód |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903261 |
GRATISGRATIS
Jagody Goji - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
411,54 zł
GRATISGRATIS
Suszone mango niesiarkowane bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
449,86 zł
GRATISGRATIS
Ananas kawałki suszone, niesiarkowane, bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
383,16 zł
Organiczny
GRATISGRATIS
Organiczne chińskie jagody goji (goji) organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
260,56 zł
Rodzynki złote - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
306,53 zł
Żurawina / Żurawiny - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
290,92 zł
Plasterki ananasa słodzone - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
276,72 zł
Słodzone siarkowane plasterki imbiru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
251,19 zł
Śliwki suszone - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
248,35 zł
GRATISGRATIS
Suszona papaja, niesiarkowana, bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
539,27 zł
GRATISGRATIS
Melon suszony niesiarkowany bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
438,51 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
