Morele suszone, niesiarkowane, bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Owoce morwy białej + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 13,96 zł
Suszone gruszki bez dodatku cukru - Naturalne 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,59 zł
Opis szczegółowy produktu
Pod względem wartości odżywczych i biologicznych morele należą do najcenniejszych owoców pestkowych, korzystnie wpływając na układ nerwowy, pozytywnie wpływając na wzrost włosów i paznokci, spowalniając proces przedwczesnego starzenia się oraz pomagając przywrócić i zharmonizować utratę ostrości wzroku.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1010kJ/241kcal |
| Tłuszcze | 0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02g |
| Węglowodany | 62,60g |
| w tym cukry | 53,40 g |
| Błonnik | |
| Białko | 3,40 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania owoców leczniczych i jagód |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905906 |
Morele suszone - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
525,07 zł
GRATISGRATIS
Melon suszony niesiarkowany bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
438,51 zł
Żurawina / Żurawiny - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
290,92 zł
Jabłko - truskawka krążki bezglutenowe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
307,99 zł
GRATISGRATIS
Suszona papaja, niesiarkowana, bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
539,27 zł
GRATISGRATIS
Suszone mango niesiarkowane bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
449,86 zł
Organiczny
Rodzynki Sultana 1 kg BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,37 zł
Organiczny
GRATISGRATIS
Organiczne chińskie jagody goji (goji) organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
260,56 zł
Rodzynki Jumbo - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
184,48 zł
Słodzone siarkowane plasterki imbiru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
251,19 zł
GRATISGRATIS
Ananas kawałki suszone, niesiarkowane, bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
383,16 zł
Organiczny
Żurawina ekologiczna z sokiem jabłkowym ekologiczna*nieekologiczna 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
248,47 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
