JABŁKO I ARONIA WIŚNIOWA
Produkty powiązane
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,97 zł
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,65 zł
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,24 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,12 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,99 zł
Opis szczegółowy produktu
kuleczki pełne zdrowia - pikantny smakWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000616 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Sok z białych winogron ekologiczny 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,88 zł
Sok marchewkowo-jabłkowy - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,29 zł
Stara Dama - sok z aronii 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,25 zł
Wskazówka
Organiczny
Organiczny sok cytrynowy 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,65 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
