Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Produkty powiązane
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Organiczny
Napój jabłkowy gotowany bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,34 zł
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,25 zł
Opis szczegółowy produktu
Suplement diety niezawierający teiny i kofeiny, odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Połączenie naturalnych przeciwutleniaczy i symbiotycznych bakterii. Bezglutenowe. Wegańskie. Bez laktozy. Herbata probiotyczna bez kofeiny i teiny, wzbogacona naturalnymi aromatami pomarańczowymi. Unikalne połączenie biotechnologii: mieszanka przeciwutleniaczy pochodzących z rooibosa, uzupełniona o specjalnie ustabilizowane szczepy bakterii symbiotycznych, które pokonują kwaśne środowisko żołądka i w pełni aktywują się w jelicie cienkim.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 85,8 kJ/20,5 kcal |
| Tłuszcze | <0,10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,10 g |
| Węglowodany | 5 g |
| w tym cukry | 5g |
| Błonnik | |
| Białko | 0g |
| Sól | <0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i soki |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594219170224 |
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,69 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
4,56 zł
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,82 zł
Herbata COZY o smaku trawy cytrynowej i brzoskwini 455ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,08 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
