Jabłko i cieciorka - sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Opis szczegółowy produktu
Czeski superfood - smaczny i pomocny na wielu frontach - wzmacnia odporność - rokitnik kwaśny + słodkie jabłko = ❤Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000869 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Stara Dama - sok z marchwi 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,55 zł
Wskazówka
Organiczny
Organiczny sok cytrynowy 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,67 zł
Old Lady - sok grejpfrutowy 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,58 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
