Jabłko - Truskawka - Cydr owocowy 750ml
Produkty powiązane
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,77 zł
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,23 zł
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,22 zł
Rabat
9,13 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,52 zł
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,22 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok w 100% tłoczony na zimno, poddany pasteryzacji, która pozwala zachować najlepsze właściwości przetworzonych owoców. Bez dodatku cukru Bez konserwantów Bez sztucznych składników Bez enzymacjiWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182 kJ/43 kcal |
| Tłuszcze | 0,10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03 g |
| Węglowodany | 9,90 g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 0.75 kg |
| EAN: | 8592809004317 |
Old Lady - sok ananasowy 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,04 zł
Stara Dama - sok z aronii 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,20 zł
Organiczny
Sok marchewkowy butelka 1000 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,82 zł
Organiczny
Ocet jabłkowy 5% 0,5l BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,68 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
