Jabłko - Truskawka Cydr - Sok owocowy 330ml
Produkty powiązane
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,95 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,76 zł
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,58 zł
4,55 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok w 100% tłoczony na zimno, poddany pasteryzacji, która pozwala zachować najlepsze właściwości przetworzonych owoców. Bez dodatku cukru Bez konserwantów Bez sztucznych składników Bez enzymacjiWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182 kJ/43 kcal |
| Tłuszcze | 0,10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03 g |
| Węglowodany | 9,90 g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592809004416 |
Wskazówka
Sok z buraków - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,70 zł
Sok Goji z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,90 zł
Cydr owocowy jabłkowo-porzeczkowy 200 ml OVOČNÁK
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,72 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
