Języki czekoladowe dla kota Mikeš - Carla 50g
Produkty powiązane
Chrupiący chleb z chia i czosnkiem 200 g ALRICHOVO PEKARŘSTVÍ
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,49 zł
Czekolada mleczna z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,07 zł
Ciasteczka z makiem bez mleka. 150g PLASTER MIODU - promocja!
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,21 zł
Czekolada mleczna z karmelem, żurawiną i kokosem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,54 zł
Organiczny
Cukierki owocowe galaretki BIO mini opakowanie mix smaków - YumEarth 10x19,8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,70 zł
Opis szczegółowy produktu
Języki z mlecznej czekolady.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2272kJ/544kcal |
| Tłuszcze | 32,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20,00g |
| Węglowodany | 56,00g |
| w tym cukry | 55,00 g |
| Błonnik | 2,00 g |
| Białko | 6,80 g |
| Sól | 0,23 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595019626614 |
WANTWANT Truskawkowy jogurtowy miękki cukierek Koci pazur 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,32 zł
HOSAN Seoul Chips Koreańskie chipsy smażone z ryżem kimchi 40g - NOWOŚĆ
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,72 zł
Czekolada gorzka z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,07 zł
Rabat
14,87 zł
–6 %
ROYAL FAMILY Mochi - Kremowy kokos 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,87 zł
Organiczny
Kwaśne cukierki galaretkowe BIO - YumEarth 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,16 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
