Jogurt gigant - batonik owsiany FOREST FRUITS - Ma baker 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Batonik z galaretką z masła orzechowego - Batonik Juicy Jogurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,59 zł
Opis szczegółowy produktu
Zdrowy batonik, który nie zawiera pszenicy. Są odpowiednie zarówno dla wegan, jak i wegetarian.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2055KJ/491kcal |
| Tłuszcze | 24,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 14,50g |
| Węglowodany | 61,90g |
| w tym cukry | 35,20 g |
| Błonnik | 1,00 g |
| Białko | 5,70 g |
| Sól | 0,16 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owsiane |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5034444102438 |
Batonik owsiany gigant APRICOT - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Mini batony musli z ziarnami kakaowca i pomarańczą bezglutenowe - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,44 zł
Tyčinka ovesná nepečená se světlou čokoládou a banánem 35 g BIO
Dočasně nedostupné
8,31 zł
Organiczny
Brownie bezglutenowe Flapjack 60 g BIO CEREA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,45 zł
Owsiany placek owsiany bez mąki. jabłko-malina 80g WHOLEBAKE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Owsiany placek owsiany bez mąki. nerkowce-kokos 80g CAŁY
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,56 zł
Flapjack orzechowy, bezglutenowy 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,68 zł
Mini batony musli z bananami bezglutenowe - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,78 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
